Rady a návody

Naše firma AUTOLA, s.r.o. provozuje dva e-shopy autodílů. Na jednom z nich se právě nacházíte. Je v něm pouze asi 8.000 položek a je pouhý výběr z našeho rozsáhlého sortimentu. Máme v něm hlavně položky v akci, výprodejové díly a nestandardní díly. Některé skupiny dílů jsou v něm kompletní a vyhledávání je velmi přehledné a naopak některé rozsáhlé skupiny např. filtry, brzdové destičky jsou zde zastoupeny jen několika položkami.

Proto Vám nabízíme registraci v našem rozšířeném e-shopu, kde máme téměř 4 miliony položek. Můžete se v něm sami zaregistrovat a nebo nám stačí poslat email na autola@autola.cz s Vaším jménem/firmou, přesnou adresu a telefon. V případě firmy také IČO a my Vás zaregistrujeme.

Odměnou za Vaši registraci bude to, že Vám ihned nastavíme slevu, která se může při pravidelných nákupech zvyšovat. Registrací se k ničemu nezavazujete, můžete ji kdykoliv zrušit. Objednávky z obou e-shopů Vám můžeme poslat současně - jednou zásilkou, za jedno dopravné.

Zkuste se podívat na náš rozšířený web, kde naleznete až 4 000 000 dílů, zaregistrujte se a získejte slevu.

vstoupit do obchodu

Pokud si nejste jisti výběrem, pošlete nám VIN (17-ti místný kód) Vašeho vozidla a my Vám potřebný díl vybereme. Náš e-mail je autola@autola.cz