Pohotovostní oprava píchnutí pneu

Náhradní díl pro auto značky OPRAVY DEFEKTŮ PNEU

kód: DEFEKTPNEU

výrobce:

Skladem

cena bez DPH

cena s DPH

983 Kč

1,190 Kč

1

Recenze

Žádné recenze

Popis

Kompresor má má tyto funkce: -přednastavené vypnutí tlaku -silné jasné světlo -bezpečnostní světlo -SOS signál (světlo může být nastaveno aby odeslalo morseovkou SOS kód) Po aplikaci těsnící tmel může být jednoduše odstraněn z pneumatiky bez jejího poškození či znehodnocení.

Pohotovostní sada při opravě defektu pneu

●Prodávající:

AUTOLA,s.r.o.,Demlova 1011,Třebíč     www.autola.cz

 

POPIS PRODUKTU – S.O.S. balíček  –  pohotovostní oprava defektu

Balíček  S.O.S. je lehká, kompaktní a jednoduchá  sada, která má variabilní použití pro jakýkoliv typ vozidla.Slouží k opravě propíchnuté pneumatiky bez její demontáže,huštění pneumatik, člunů, lehátek nebo balonů.Prostě všeho, kam je třeba natlačit vzduch. Sada obsahuje kompresor, který je schopen nahustit pneumatiku do 2,5 bar za 4 minuty a univerzální těsnící tmel OKO Tyre Puncture Repair. Těsnící tmel je schopen okamžitě utěsnit jakoukoliv propíchnutou pneumatiku, kde otvor není větší než 10mm.Tím se S.O.S. balíček stává neocenitelnou pomůckou při jízdě autem, kempování, kole, motocyklů pro malou zahradní techniku a jiné aktivity. To vše díky speciálním násadám, které jsou upevněny na zadní straně kompresoru, a  jsou vždy připraveny k okamžitému použití. Kompresor je vybaven také 3,4 m dlouhým kabelem s konektorem na autozapalovač (12V). Výrazným rysem kompresoru je zabudované světlo, Vám umožní vyřešit problémy okamžitě za jakékoliv denní či noční doby. Výhodou jsou také jeho dvě modifikace svícení, a to pravidelně blikající červené světlo a SOS signál. Lze jej použít současně s výstražným trojúhelníkem k zesílení efektu výstražného znamení. Tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti během manipulace s poškozeným vozidlem na silnici.Kompresor automaticky vypne při dosažení tlaku 2,5 bar v pneumatice.Tmel OKO Tyre Puncture Repair je držitelem osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla – ATEST 8 SD 3019, vydaný Ministerstvem dopravy ČR.Součástí S.O.S. balíčku je univerzální tmel, který zacelí propíchnutou pneumatiku a současně zajistí její plnou funkčnost až do doby, než bude opravena nebo vyměněna. Účinnost tmelu není omezena počtem ujetých kilometrů.Těsnící tmel v různých baleních lze dokoupit pro různá použití i samostatně

Je výrobený firmou  OKO GROUP Ltd.,která má 30tileté zkušenosti s výrobou těsnění do pneumatik a zásobuje výrobce různých druhů kolových vozidel,včetně armádních vozidel mnoha států.Těsnící tmel má veškeré atesty,aby mohl být provozován.

Pokud chcete získat naši kompletní nabídku, klikněte na http://eshop.autola.cz, kde najdete velké množství náhradních dílů a doplňků, včetně obrázků a informací. Po první uskutečněné objednávce a zaregistrování Vám budou nastaveny slevy, které budete moci využívat při následujících nákupech.

Podobné zboží