O nás

Autola, s.r.o

Náhradní díly pro auta a autodoplňky

Historie firmy AUTOLA, s.r.o. sahá až do roku 1993. V průběhu následujích let se naše společnost zařadila mezi významné dodavatele autodílů.

Náhradní díly pro auta a autodoplňky

V našem sortimentu jsou zastoupeny výrobky předních světových značek a jak se můžete sami přesvědčit dodáváme i velmi nestandardní díly. Vždy se snažíme aby byla co nejlepší cena, ale ne na úkor kvality. Jinými slovy nabízíme náhradní díly pro auta a autodoplňky, které považujeme za dobré.

Autodíly všech značek

Dodáváme na všechny evropské, asijské i americké automobilové značky. Částečně jsme naši nabídku rozšířili na nákladní vozy a motocykly.

Vybavení servisů

Nabízíme možnost vybavení servisů - nářadí, diagnostika, klimatizace, zvedáky a další. Poskytujeme dobré obchodní podmínky, výrazné slevy stálým odběratelům.Zajišťujeme také pravidelný dovoz objednaného zboží.

Jak u nás můžete nakoupit

Online

Díly je možné jednoduše vyhledat a objednat prostřednictvím našeho internetového obchodu. Pokud byste Vámi hledanou položku nenalezli, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech. Nabídka v tomto e-shopu je jen část z naší kompletní nabídky.

Telefonicky

naši prodejci Vám zboží vyhledají a nacení přímo po telefonu. Stačí zavolat na
+420 602 758 216

Na prodejně

Nebo můžete navštívit naši prodejnu v Třebíči, na ulici Demlova 1011. Prodáváme za maloobchodní i velkoobchodní ceny. Jsme plátci DPH. Vyzkoušejte a uvidíte, že budete spokojeni.