Nabíječka baterií Bosch C7

Náhradní díl pro auto značky Nabíječky a testery autobaterií

kód: 018999907M

výrobce: BOSCH

Skladem

cena bez DPH

cena s DPH

1,934 Kč

2,340 Kč

1

Recenze

Žádné recenze

Popis

Parametry

Popis: 12V, vhodná pro baterie do 230 Ah. 24V, vhodná pro baterie do 230 Ah.

Plně automatická nabíječka Bosch C7. Je rovněž ideální pro udržovací nabíjení u sezónně používaných vozidel . Nabíječku lze ponechat připojené dlouhodobě v ochranném režimu konzervačního pulzního dobíjení. Nabíječ lze bez nebezpečí používat s veškerou elektronikou, takže nemusíte akumulátor odpojovat od palubní instalace vozidla. Také nezpůsobuje jiskření, je zkratuvzdorný a chráněný proti přepólování. Může nabíjet i hluboce vybité a sulfatované akumulátory. Zajistí vašemu akumulátoru perfektní nabití. Celá řada nabíječů akumulátorů Bosch je schválena pro použití ve venkovním prostředí.

Vlastnosti

  • Nabíječka automaticky řízená MCU (Micro-Computer-Unit). Plně interaktivní díky jednoduchému a dobře čitelnému zobrazení. Umožňuje znovunabití baterie téměř na 100 % její kapacity. Ochrana proti přepólování a přehřátí. Regenerace baterií, které byly delší dobu vybité, >14Ah pro napájení palubní elektroniky automobilu při výměně baterií. Vhodný jako síťový zdroj pro 12V spotřebiče

 

PARAMETRY

Délka: 

197

mm

Šířka 1: 

108

mm

Výška: 

65

mm

 

Pokud chcete získat naši kompletní nabídku, klikněte na http://eshop.autola.cz, kde najdete velké množství náhradních dílů a doplňků, včetně obrázků a informací. Po první uskutečněné objednávce a zaregistrování Vám budou nastaveny slevy, které budete moci využívat při následujících nákupech.